nie!

Realizacje

Złocenia

Złoty Bilet - to była nagroda w konkursie,  czas wykonania  mega krótki,  terminowo bez szans na produkcję matryc.  To nas nie powstrzymało, gdyż mamy w swojej ofercie technikę pozwalającą na druk metaliczny bez użycia metalowych matryc do hotstampingu (więcej…)


Druki i podłoża specjalne

Wizytówki BD+ są świetnym przykładem druku na podłożach nietypowych, szczególnie dla produktu, jakim jest właśnie wizytówka. Wykonane na podłożu PCV, kolor jest dobrany według osobistych preferencji Klienta.  Mimo bardzo nietypowego materiału, są nadal funkcjonalne - mieszczą się do wizytownika, posiadają wszelkie dane kontaktowe i tę nieuchwytną wartość dodaną...   (więcej…)


Kształty i kolory

Kolor podłoża i jego rodzaj mają znaczący wpływ na efekt końcowy druku, mimo  to drukujemy kolorami znacznie  jaśniejszymi niż podłoże z bardzo dobrym efektem!. Wykonujemy prace w różnych kształtach i łączeniach materiałów i technik druku.  Zapraszamy do nas na konsultacje już w czasie projektowania danej pracy.  (więcej…)


Lew Rycerskości

 To przykład produkcji niskonakładowej, ale bardzo luksusowej. Zarówno same zaproszenia jak i koperty do nich zostały wykonane na pięknym matowym papierze o aksamitnej powierzchni. Zaproszenie zostało wytłoczone i polakierowane wybiórczo, ciekawym smaczkiem jest sposób zamknięcia koperty,  która została zalakowana na gorąco i zapieczętowana indywidualną pieczęcią z logo imprezy. (więcej…)


Wizytówki

Wizytówki dostępne są w dwóch najpopularniejszych formatach: 55 x 85mm oraz 90 x 50mm Drukujemy w pełnym kolorze, na kredzie 300 lub 350gr, jednostronnie (4+0) lub dwustronnie (4+4) Zwykle termin wykonania nie przekracza dwóch dni Przykładowe realizacje wizytówek standardowych (więcej…)


Skontaktuj się z nami!

Adres:
ul. Ratuszowa 11/100
03-450 Warszawa

Telefon kontaktowy:
22 499 13 99

E-mail:
biuro@drukdamy.pl

Nasze pozostałe marki

Regulamin

  1. Wypełniając formularz kontaktu na stronach pracowni DrukDamy i podając w tym formularzu swoje dane wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie w celach marketingowych przekazanych przeze mnie danych przez ich administratora i właściciela marki DrukDamy, firmę Cathrin Katarzyna Urbanek z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 85, kod pocztowy 03-408.

  2. Moja zgoda oznacza w szczególności, że z radością przyjmę od pracowni DrukDamy świąteczne życzenia przesłane za pomocą którejkolwiek ze wskazanych przeze mnie form kontaktu. Cieszyć mnie też będą informacje o nowościach pojawiających się w ofercie pracowni i o odnoszonych przez nią sukcesach. Ze szczególnym entuzjazmem przyjmować będę zaproszenia na zamknięte spotkania i prezentacje, a także na imprezy współorganizowane przez DrukDamy bądź takie, w których pracownia ta będzie uczestniczyć. Nie obiecuję, że na wszystkich się pojawię – ale obiecuję, że będzie mi smutno, jeśli na któreś z nich nie dotrę.

  3. Jestem zazdrosny i nie pozwalam na to, by pracownia DrukDamy dzieliła się moimi danymi bez mojej zgody. Jeśli zechcę zmienić coś w treści przekazanych przeze mnie danych – oczekuję, że pracownia mi to umożliwi. Choć zupełnie sobie tego nie wyobrażam, to gdyby kiedyś przyszło mi do głowy usunąć swoje dane z bazy pracowni – wiem, że w każdej chwili będę miał do tego prawo.