nie!

Wzorniki

Akcesoria do uszlachetnień.

FOLIOWANIE -pozwala zabezpieczyc wydruki przed zniszczeniem, porysowaniem lub odciagnieciem koloru.  Blysk podnosi intensywnosc barw, uwypukla szczegoly.  Matt obniza intensywnosc koloru, zabiera swiatlo barwy, ale jedt swietnym podkladem dla lakieru wybiorczego.  Soft touch - aksamitna w dotyku, powierzchnia druku wydaje sie bardzo delikatna. Daje jeszcze glebszy kontrast dla lakieru UV niz zwykly matt.   (więcej…)

Pobierz wzornik


podłoża do druku

Drukujemy na papierach standardowych, ozdobnych oraz syntetycznych, i na tworzywach sztucznych.  Podłoże może być białe, transparentne lub kolorowe.  (więcej…)

Pobierz wzornik


Skontaktuj się z nami!

Adres:
ul. Ratuszowa 11/100
03-450 Warszawa

Telefon kontaktowy:
22 499 13 99

E-mail:
biuro@drukdamy.pl

Nasze pozostałe marki

Regulamin

  1. Wypełniając formularz kontaktu na stronach pracowni DrukDamy i podając w tym formularzu swoje dane wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie w celach marketingowych przekazanych przeze mnie danych przez ich administratora i właściciela marki DrukDamy, firmę Cathrin Katarzyna Urbanek z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 85, kod pocztowy 03-408.

  2. Moja zgoda oznacza w szczególności, że z radością przyjmę od pracowni DrukDamy świąteczne życzenia przesłane za pomocą którejkolwiek ze wskazanych przeze mnie form kontaktu. Cieszyć mnie też będą informacje o nowościach pojawiających się w ofercie pracowni i o odnoszonych przez nią sukcesach. Ze szczególnym entuzjazmem przyjmować będę zaproszenia na zamknięte spotkania i prezentacje, a także na imprezy współorganizowane przez DrukDamy bądź takie, w których pracownia ta będzie uczestniczyć. Nie obiecuję, że na wszystkich się pojawię – ale obiecuję, że będzie mi smutno, jeśli na któreś z nich nie dotrę.

  3. Jestem zazdrosny i nie pozwalam na to, by pracownia DrukDamy dzieliła się moimi danymi bez mojej zgody. Jeśli zechcę zmienić coś w treści przekazanych przeze mnie danych – oczekuję, że pracownia mi to umożliwi. Choć zupełnie sobie tego nie wyobrażam, to gdyby kiedyś przyszło mi do głowy usunąć swoje dane z bazy pracowni – wiem, że w każdej chwili będę miał do tego prawo.